| Machine | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| Kapacitet | 2.000 kg |
| Last center | 600 mm |
| Batteri | 24V / 465Ah / Hawker / 2016 |
| Årgang | 2016 |
| Driftstimer | 193 |
| Stelnummer | C449T01568P |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 35.498 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Rental per/day from | på forespørgsel |

Medlem siden: 2024