| Machine | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| Kapacitet | 1.000 kg |
| Batteri | 12V/50ah |
| Årgang | - |
| Driftstimer | 0 |
| Transmission | Tranistor control |
| længde | 1.255 mm |
| Bredde | 520 mm |
| Vægt | 98 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 21.994 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |

Medlem siden: 2010