| Machine | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| Kapacitet | 1.000 kg |
| Last center | 600 mm |
| Batteri | 24V / 2022 |
| Årgang | 2022 |
| Driftstimer | 5 |
| Stelnummer | 6883610 |
| Engine/Charger | Ladegerät: 24V / 9Ah |
| længde | 1.700 mm |
| Bredde | 700 mm |
| Vægt | 550 kg |
| Tilbydes fra | Sofort |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 48.573 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Rental per/day from | på forespørgsel |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| Automatische Höheneinstellung, Maß über Gabel 550mm, Ladegerät integriert, Batterien wartungsfrei, Single Lastrollen | |
| (Machine Translation): | |
| Automatisk højdeindstilling, måling via gaffel 550 mm, oplader integreret, batterier vedligeholdelse -fri, enkeltbelastningsruller |

Medlem siden: 2003