| Machine | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| Kapacitet | 1.400 kg |
| Last center | 600 mm |
| Batteri | 24V / 225Ah / GNB (Toyota-Exide) / 2023 |
| Årgang | 2023 |
| Driftstimer | 150 |
| Engine/Charger | Ladegerät: Industrie Automation Energiesysteme GmbH 24V / 30Ah |
| Bredde | 770 mm |
| Vægt | 1.085 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 100.880 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Rental per/day from | 1.726 DKK /Dag |

Medlem siden: 2005