| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Durwen |
| Kapacitet | 2.200 kg |
| Åbningsbredde | 560 - 1.940 mm |
| ISO-klasse | 2 |
| Last center | 0 |
| Årgang | 2017 |
| Egenvægt | 495 kg |
| Alm. | |
|---|---|
| location | Koniusza |
| Dimensions | |
|---|---|
| Gaffellængde | 1.200 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 12.703 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
Medlem siden: 2015