| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Hako |
| Type | Feje/sugemaskiner |
| Model | B140R |
| Driftmiddel | El |
| Årgang | 2016 |
| Driftstimer | 710 |
| længde | 190 mm |
| Bredde | 940 mm |
| Højde | 1.400 mm |
| Vægt | 750 kg |
| More information | |
|---|---|
| Batteri | 24V / 280Ah / Sonnenschein / 2017 |
| Extra udstyr | - Impulssteuerung |
| location | Aidenbach |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 31.761 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| Zwischenverkauf und Änderungen vorbehalten | |
| (Machine Translation): | |
| Der tages forbehold for ændringer og forudgående salg |

Medlem siden: 2000