| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Stöcklin |
| Model | EFI 16 |
| Masttype | Duplex |
| Kapacitet | 1.600 kg |
| Løftehøjde | 3.786 mm |
| Byggehøjde | 2.415 mm |
| Friløft | 1.985 mm |
| Alm. | |
|---|---|
| location | Schwarzenbach SG |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 12.199 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |

Medlem siden: 2005