| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Manitou |
| Type | Andet |
| Model | 100 SEC2 |
| Årgang | 2018 |
| Arbejdshøjde | 8.000 mm |
| Driftstimer | n/a |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| Batteri | 24V |
| More information | |
| location | Zator |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kapacitet | 227 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 38.858 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
Medlem siden: 2008