| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Kärcher |
| Type | ***andet *** |
| Model | KM 100/100 RD |
| Stelnummer | 010048 |
| Driftmiddel | Diesel |
| Årgang | 2010 |
| Driftstimer | n/a |
| længde | 1.800 mm |
| Bredde | 900 mm |
| Vægt | 530 kg |
| More information | |
|---|---|
| location | Vignola (MO) |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 50.817 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |

Medlem siden: 2009