| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | DULEVO |
| Type | ***andet *** |
| Model | H 1020 R |
| Stelnummer | R102000013/00 |
| Driftmiddel | El |
| Årgang | 2010 |
| Driftstimer | n/a |
| længde | 2.000 mm |
| Bredde | 1.100 mm |
| Vægt | 1.337 kg |
| More information | |
|---|---|
| Batteri | 36V |
| location | Vignola (MO) |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 29.145 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |

Medlem siden: 2009