Willenbrock Baltic OÜ
Händler

Willenbrock Baltic OÜ

Mitglied seit: 2010

Tartu mnt 173 / 3, Peetri küla, Rae vald | 75312 Harjumaa | Estland | www.willenbrock.ee/

gold

Service für

Linde

Firmeninformationen

Our goal is customer satisfaction. A critical assessment of the current situation, the company's complement and development in response to new market demands that are our main priorities.

From January 23, 2007 Willenbrock Baltic OÜ is the official representative of the German company Linde Material Handling GmbH & Co.KG for lifts and warehousing in Estonia.


Linde tootevalikus on olemas kõik vajalik materjali käsitlemiseks: sisepõlemis- ja elektrimootoriga tõstukid, külgplatvorm ja konteiner tõstukid, komplekteerimis tõstukid, vedukid, virnastajad ja lükandmastiga virnastajad.

Linde Material Handling peab oma tooteid pigem mobiilseteks töökohtadeks kui tööriistadeks - vastavalt sellele on nad ka ergonoomiliselt ja funktsionaalselt konstrueeritud. Nende käsitsemine on lihtne ja ergonoomiline: juht saab kontsentreeruda oma tööle, töötab kiiremini, turvalisemalt ja efektiivsemalt - ilma et ta peaks end pingutama. Ökonoomsust suurendavad ka madalad ekspluatatsioonikulud: kaasaegne elektroonika ja uusimad hüdraulilised juhtimissüsteemid kindlustavad jõu "täpse" kasutamise madala energiakulu juures.

Oma heitgaaside ja müra emissiooni parameetritega täidavad Linde-tõstukid homseid normaaltingimusi juba täna. Ka tõstukid ise on eriti keskkonnasõbralikud: rohkem kui 90% kasutatavatest materjalidest suunatakse sekundaartoorainena materjaliringlusse.
Erinevate lisa- ja haakseadmete abil on universaalsetest, seeriaviisiliselt toodetavatest masinatest võimalik valmistada ka selliseid transpordivahendeid, mis on just Teie tööspetsiifika jaoks valmistatud, just kui "rätsepaülikond".


Bilder

Gabelstapler: 79 Geräte


Anbaugeräte: 0 Geräte


Arbeitsbühnen: 0 Geräte


Reinigungstechnik: 0 Geräte


Batterien: 0 Geräte


Ladegeräte: 0 Geräte