| Machine Data | |
|---|---|
| Make | Skyjack |
| Type of Equipment | Scissor lift |
| Model | SJIII 3226 |
| Serial No. | 27029864 |
| Year | 2016 |
| Working Height | 26 ft 0 in |
| Hours | n/a |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Engine type | Electric |
| More information | |
| Location | Denver |
| Dimensions | |
|---|---|
| Capacity | 500 lb |
| Overall weight | 4,135 lb |
| Height | 70 in |
| Prices | |
|---|---|
| Retail price | $14,028 |
| Dealer price | Login to get access |
Member since: 2019