| Machine Data | |
|---|---|
| Make | Noblelift |
| Type of Equipment | Scissor lift |
| Model | SC2632EN 2024 |
| Year | 2024 |
| Working Height | 64 ft 0 in |
| Platform height | 26 ft 0 in |
| Hours | 1 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Engine type | Lithium-Ion |
| Battery | New Battery |
| More information | |
| Location | Carol Stream, IL |
| Dimensions | |
|---|---|
| Capacity | 500 lb |
| Prices | |
|---|---|
| Retail price | call for price |
| Dealer price | Login to get access |
Member since: 2022