| Machine Data | |
|---|---|
| Make | Noblelift |
| Type of Equipment | Scissor lift |
| Model | SC1930ES |
| Serial No. | 0022 |
| Year | 2025 |
| Working Height | 25 ft 0 in |
| Platform height | 19 ft 0 in |
| Hours | 8 |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Engine type | Electric |
| Battery | 24V |
| More information | |
| Location | Wausau |
| Dimensions | |
|---|---|
| Capacity | 500 lb |
| Length | 74 in |
| Width | 30 in |
| Prices | |
|---|---|
| Retail price | $15,995 |
| Dealer price | Login to get access |

Member since: 2023