| Machine Data | |
|---|---|
| Make | GMG |
| Type of Equipment | Scissor lift |
| Model | 6094-RT |
| Serial No. | FACTORY DIRECT |
| Year | 2026 |
| Working Height | 60 ft 0 in |
| Hours | n/a |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Engine type | Electric |
| More information | |
| Location | Factory |
| Dimensions | |
|---|---|
| Capacity | 1,200 lb |
| Overall weight | 20,450 lb |
| Height | 122 in |
| Prices | |
|---|---|
| Retail price | $120,816 |
| Dealer price | Login to get access |
Member since: 2019