| Machine Data | |
|---|---|
| Make | GMG |
| Type of Equipment | Scissor lift |
| Model | 1930i |
| Serial No. | FACTORY DIRECT |
| Year | 2026 |
| Working Height | 19 ft 0 in |
| Hours | n/a |
| Carrier vehicle | |
|---|---|
| Engine type | Electric |
| More information | |
| Location | Factory |
| Dimensions | |
|---|---|
| Capacity | 510 lb |
| Overall weight | 3,210 lb |
| Height | 86 in |
| Prices | |
|---|---|
| Retail price | $15,771 |
| Dealer price | Login to get access |
Member since: 2019