| Machine | |
|---|---|
| Engine type | Gasoline |
| Capacity | 15,000 lb |
| Load center | 24 in |
| Year | 2013 |
| Hours | 7,427 |
| Serial No. | 71153 |
| Weight | 24,530 lb |
| Warranty | 3 months |
| Prices | |
|---|---|
| Retail price | call for price |
| Dealer price | Login to get access |
| Daily Rental Rate | $255 /day |
Member since: 2010