| Machine | |
|---|---|
| Engine type | Diesel |
| Capacity | 12,000 lb |
| Load center | 24 in |
| Year | 2001 |
| Hours | 4,270 |
| Serial No. | D004D10973Y |
| Weight | 16,510 lb |
| Prices | |
|---|---|
| Retail price | call for price |
| Dealer price | Login to get access |
| Daily Rental Rate | $215 /day |
Member since: 2010