| Machine | |
|---|---|
| Engine type | Diesel |
| Capacity | 90,389 lb |
| Year | 2002 |
| Hours | 25,700 |
| Serial No. | M5782*10924 |
| Engine/Charger | DI1252A Scania |
| Transmission | Clark 15,5HR36432-4 |
| Length | 324 in |
| Width | 167 in |
| Weight | 149,914 lb |
| Prices | |
|---|---|
| Retail price | $81,396 |
| Dealer price | Login to get access |