| Machine | |
|---|---|
| Engine type | Diesel |
| Capacity | 99,208 lb |
| Year | 2009 |
| Hours | 11,155 |
| Serial No. | A26012 |
| Engine/Charger | Cummins QSM11 |
| Transmission | Dana TE27 |
| Width | 165 in |
| Weight | 188,495 lb |
| Prices | |
|---|---|
| Retail price | call for price |
| Dealer price | Login to get access |
| Notes | |
|---|---|
| Stabilization, Air Conditioner, Central Lubrication, Heating, Scale |