| Machine | |
|---|---|
| Druh pohonu | Elektro |
| Nosnost | 2.000 kg |
| Těžiště | 600 mm |
| Baterie | 24V / 375Ah / (80-100%) / 2020 |
| Rok výroby | 2007 |
| Počet hodin provozu | 8.160 |
| K dispozici od | sofort |
| Warranty | 6 months |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 3.900 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Fahrzeug technisch und optisch aufgearbeitet, Ready to go | |
| (Machine Translation): | |
| Vozidlo technicky a opticky zpracované, připravené k odchodu |

Členem od: 2001