| Machine | |
|---|---|
| Druh pohonu | Elektro |
| Nosnost | 40.000 kg |
| Baterie | 80 V 10 EPzS 1250 Ah, K5 |
| Rok výroby | 2018 |
| Počet hodin provozu | 189 |
| Délka | 8.200 mm |
| Šířka | 2.500 mm |
| K dispozici od | nach Absprache |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | na vyžádání |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Preis VB |
Členem od: 2013