| Machine | |
|---|---|
| Druh pohonu | Elektro |
| Nosnost | 1.200 kg |
| Těžiště | 500 mm |
| Baterie | 24V/280Ah |
| Rok výroby | 2023 |
| Počet hodin provozu | 5 |
| Číslo podvozku | 52BC08179 |
| Warranty | 12 months |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 5.280 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Speciální vybavení | |
|---|---|
| Plný volný zdvih, 4.7M Full Free Triplex Mast
570*1150mm fork Auto-filling system(M.I.C) Mast protective cover with PC screen Handrail |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Delivery costs are included.
Lieferkosten sind im Preis inbegriffen. |
Členem od: 2019