| Machine | |
|---|---|
| Druh pohonu | Elektro |
| Nosnost | 1.500 kg |
| Těžiště | 600 mm |
| Rok výroby | 2021 |
| Počet hodin provozu | 1.000 |
| Motor/Nabíječka | AC-Motor Technologie |
| Převodovka | Elektro |
| Šířka | 1.350 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 17.000 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Přídavná zařízení | |
|---|---|
| Výsuvná vidlice, Boční posuvy |

Členem od: 2023