| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Cascade |
| Nosnost | 2.500 kg |
| Šířka rozevření | 380 - 1.150 mm |
| Třída ISO | 2 |
| Těžiště | 0 |
| Rok výroby | 2020 |
| Obecné | |
|---|---|
| Technický popis | forklift opening: 1350-2350mm Offer Id : OFF-20170720-0095 Mid. Family : Hook-on Forks Positioners with Adapters Part Number : 25L-FPS |
| Lokalita | Koniusza |
| Rozměry | |
|---|---|
| Délka vidlic | 1.300 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 1.900 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
Členem od: 2015