| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Stabau |
| Nosnost | 2.000 kg |
| Třída ISO | 2 |
| Těžiště | 0 |
| Rok výroby | 2016 |
| Vlastní hmotnost | 290 kg |
| Obecné | |
|---|---|
| Lokalita | Koniusza |
| Rozměry | |
|---|---|
| Délka vidlic | 1.500 mm |
| Šířka vidlic | 135 mm |
| Tloušťka vidlic | 56 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 1.800 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
Členem od: 2015