| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Kaup |
| Nosnost | 2.500 kg |
| Třída ISO | 2 |
| Těžiště | 600 |
| Rok výroby | 2011 |
| Vlastní hmotnost | 220 kg |
| Číslo podvozku | SHTAdTelHVK. |
| Obecné | |
|---|---|
| Dodávka možná od | Raktarról azonnal -sofort ab Lager -now ex stock. |
| Technický popis | Behúzott villahossz: 1350mm / Kitolt villahossz: 2350mm, 2500kg/600mm; 1025kg / 1450mm; 850kg / 1750mm, Kitolt állapotban a tömegközéppont: 710mm, Felfogatás ISO2B, |
| Lokalita | Mór |
| Rozměry | |
|---|---|
| Stavební šířka | 165 mm |
| Šířka zadní části | 165 mm |
| Vlastní těžiště | 465 mm |
| Délka vidlic | 2.350 mm |
| Šířka vidlic | 165 mm |
| Tloušťka vidlic | 56 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 2.499 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Raktárról azonnal a 100% fizetést követően, Bérelhető 125€+áfa/hó min 12-24 hónap esetén.
Immediately from stock after 100% payment, Available for rent for €175+VAT/month for a minimum of 12-24 months. | |
| (Machine Translation): | |
| Skladem ihned po 100% zaplacení, k pronájmu za 125 €+DPH/měsíc po dobu minimálně 12-24 měsíců.
Ihned ze skladu po 100% zaplacení, k pronájmu za 175 €+DPH/měsíc po dobu minimálně 12-24 měsíců. |

Členem od: 2014