| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Griptech-Kooi |
| Nosnost | 1.250 kg |
| Šířka rozevření | 800 - 1.200 mm |
| Třída ISO | 2 |
| Těžiště | 600 |
| Rok výroby | 2019 |
| Vlastní hmotnost | 71 kg |
| Obecné | |
|---|---|
| Lokalita | Koniusza |
| Rozměry | |
|---|---|
| Vlastní těžiště | 320 mm |
| Délka vidlic | 880 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 750 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
Členem od: 2015