| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Griptech |
| Nosnost | 1.250 kg |
| Šířka rozevření | 800 - 1.200 mm |
| Třída ISO | 2 |
| Těžiště | 600 |
| Rok výroby | 2019 |
| Vlastní hmotnost | 71 kg |
| Obecné | |
|---|---|
| Technický popis | Aufhängung: FEM2A, gebrauchte Griptech Teleskop Gabeln, FEM 2A, 150x45x Grundlänge 800/ ausgefahren 1200 mm, inkl. Schlauche, Ausschub 400mm, Bj 2019, Typ RG4-25- 800-400, ET-Träger/ defekt |
| Lokalita | Friedberg |
| Rozměry | |
|---|---|
| Stavební šířka | 150 mm |
| Vlastní těžiště | 320 mm |
| Délka vidlic | 800 mm |
| Šířka vidlic | 163 mm |
| Tloušťka vidlic | 56 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 295 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |

Členem od: 2003