| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | E-L-M |
| Nosnost | 800 kg |
| Šířka rozevření | 850 - 1.200 mm |
| Třída ISO | 2 |
| Těžiště | 600 |
| Rok výroby | 2018 |
| Vlastní hmotnost | 126 kg |
| Obecné | |
|---|---|
| Technický popis | Aufhängung: FEM2A, neuwertige E-L-M Teleskopgabelzinken 2TFS18 / 1200 / 2000, FEM II A, Grundlänge 850 mm Ausschub 350 mm ausgefahrene Gesamtlänge 1.200 mm, Tragkraft / Paar 1.600 kg, incl Schläuche |
| Lokalita | Garching bei München |
| Rozměry | |
|---|---|
| Vlastní těžiště | 246 mm |
| Velikost přední části | 35 mm |
| Délka vidlic | 850 mm |
| Šířka vidlic | 125 mm |
| Tloušťka vidlic | 40 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 1.850 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |

Členem od: 2012