| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Cascade |
| Nosnost | 2.500 kg |
| Šířka rozevření | 1.350 - 2.350 mm |
| Třída ISO | 2 |
| Těžiště | 600 |
| Rok výroby | 2016 |
| Vlastní hmotnost | 109 kg |
| Obecné | |
|---|---|
| Lokalita | Koniusza |
| Rozměry | |
|---|---|
| Vlastní těžiště | 180 mm |
| Velikost přední části | 50 mm |
| Délka vidlic | 1.350 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 1.700 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
Členem od: 2015