| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Tennant |
| Typ konstrukce | Stroj na drhnutí a vysávání |
| Typ | i mop XL Plus |
| Číslo podvozku | imopXLPlusNEU |
| Druh pohonu | Elektro |
| Rok výroby | 2025 |
| Počet hodin provozu | 0 |
| Šíře zametání | 460 mm |
| Délka | 351 mm |
| Šířka | 480 mm |
| Výška | 1.199 mm |
| Hmotnost | 27 kg |
| Další informace | |
|---|---|
| Baterie | 24V / 9Ah / (Neu) / 2025 |
| Lokalita | Dinslaken |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | na vyžádání |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| - Produktivität (pro Stunde) theoretisches Max: 1.800 qm - Batterielaufzeit (100% Ladung), max. Laufzeit in Min.: 85 - Batterieladezeit (100% Ladung) – max. Ladezeit in Std.: 5 - Das Gerät wird inklusive Batterie und passendem Ladegerät angeboten | |
| (Machine Translation): | |
| - Produktivita (za hodinu) teoretická max.: 1 800 m2 - Životnost baterie (100% nabití), max. doba provozu v minutách: 85 - Doba nabíjení baterie (100% nabití) - max. doba nabíjení v hodinách: 5 - Zařízení je nabízeno včetně baterie a vhodné nabíječky |
Členem od: 2003