| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Tennant |
| Typ konstrukce | Stroj na drhnutí a vysávání |
| Typ | i mop Lite |
| Číslo podvozku | imopLiteNEU |
| Druh pohonu | Elektro |
| Rok výroby | 2025 |
| Počet hodin provozu | 0 |
| Šíře zametání | 368 mm |
| Délka | 340 mm |
| Šířka | 430 mm |
| Výška | 1.200 mm |
| Hmotnost | 17 kg |
| Další informace | |
|---|---|
| Baterie | 18V / 12Ah / (Neu) / 2025 |
| Lokalita | Dinslaken |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | na vyžádání |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| - Produktivität (pro Stunde) theoretisches Max 1.400 qm - Batterielaufzeit (100% Ladung), max. Laufzeit in Min. 70 - Batterieladezeit (100% Ladung) – max. Ladezeit in Std.* 3.5 - Das Gerät wird inklusive Batterie und passendem Ladegerät angeboten. | |
| (Machine Translation): | |
| - Produktivita (za hodinu) teoretická max. 1400 m2 - Životnost baterie (100% nabití), max. doba chodu v min. 70 - Doba nabíjení baterie (100% nabití) - max. doba nabíjení v hodinách* 3,5 - Zařízení je nabízeno včetně baterie a vhodné nabíječky. |
Členem od: 2003