| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Tennant |
| Typ konstrukce | Stroj na drhnutí a vysávání |
| Typ | T500 |
| Druh pohonu | Elektro |
| Rok výroby | 2019 |
| Počet hodin provozu | 52 |
| Délka | 1.500 mm |
| Výška | 1.100 mm |
| Hmotnost | 390 kg |
| Další informace | |
|---|---|
| Baterie | 24V / 200Ah / Sonnenschein |
| Lokalita | Bremen |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | na vyžádání |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
Členem od: 2010