| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Hako |
| Typ konstrukce | Stroj na drhnutí a vysávání |
| Typ | B 75 iD WB 540 |
| Druh pohonu | Elektro |
| Rok výroby | 2026 |
| Počet hodin provozu | n/a |
| Šíře zametání | 650 mm |
| Suction Width | 760 mm |
| Working width | 650 mm |
| Nádrž na roztok | 75 l |
| Záchytná nádrž | 75 l |
| Délka | 1.050 mm |
| Šířka | 7.450 mm |
| Výška | 1.200 mm |
| Hmotnost | 330 kg |
| Další informace | |
|---|---|
| Baterie | 24 V / 150 Ah |
| Speciální vybavení | inkl. Vorbereitung Docking-Station, 54 cm Walzenbürstenaggregat, 76 cm Saugfuß, 80 cm Seitenbesenaggregat inkl. 2 Seitenbesen, automatisches Befüllsystem, on-board-Dosiersystem, |
| Lokalita | Mühlhausen |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | na vyžádání |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |

Členem od: 2024