| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Hako |
| Typ konstrukce | Stroj na drhnutí a vysávání |
| Typ | B 45 CL |
| Druh pohonu | Elektro |
| Rok výroby | 2025 |
| Počet hodin provozu | 0 |
| Šíře zametání | 500 mm |
| Suction Width | 500 mm |
| plošný výkon | 2.200 m²/h |
| Nádrž na roztok | 42 l |
| Záchytná nádrž | 42 l |
| Délka | 1.235 mm |
| Šířka | 680 mm |
| Výška | 1.116 mm |
| Hmotnost | 230 kg |
| Další informace | |
|---|---|
| Baterie | 24 V |
| Speciální vybavení | Mop- & Toolhalter, automatische Befülleinheit, On-Board-Dosiersystem |
| Lokalita | Mühlhausen |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | na vyžádání |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |

Členem od: 2024