ROMEX sp.j.
Prodejce

ROMEX sp.j.

Členem od: 2011

ul. Ceglana 10 | 58-150 Strzegom | Polsko | www.widlakiromex.pl/

silver

Servisní partner

Kalmar, Dan Truck, Still, Clark, Svetruck, Linde, Jungheinrich

Informace o firmě

Firma Romex s.j. istnieje od 1997 roku. Została powołana do życia jako firma kamieniarska. Po umocnieniu swojej pozycji na rynku kamieniarskim powstał plan poszerzenia działalności firmy o sprzedaż używanych wózków widłowych powyżej 10 ton, popularnie zwanych "widlakami".

W 2006 roku po kilkuletnich badaniach rynku, z w pełni przygotowanym zapleczem mechaniczno-parkingowym oraz zdobytą wiedzą techniczną, na tak wysokim poziomie jak tylko było to możliwe, wprowadziliśmy sprzedaż, wynajem oraz leasing używanych wózków widłowych do naszej oferty.

Firma Romex dokłada wszelkich starań, by obsługa klientów odbywała się na wysokim poziomie, a zadowolenie klienta jest dla nas najlepszą reklamą.


Použité stroje

Použité stroje

Firma ROMEX oferuje wynajem i sprzedaż wózków widłowych. Posiadamy bogatą ofertę, konkurencyjne ceny oraz długoletnie doświadczenie w owej dziedzinie. Kompleksowość jest elementem, który nas wyróżnia. Pomożemy doradzić oraz odpowiemy na wszelkie pytania związane z wózkami widłowymi.

Oferujemy głównie wynajem i sprzedaż wózków widłowych powyżej 10 ton.

Pronájem

Pronájem

Wynajem wózków widłowych powyżej 10 ton

BARDZO Ciekawą pozycją w naszej ofercie jest wynajem wózków widłowych powyżej 10 ton na bardzo atrakcyjnych warunkach. W naszej firmie można wynająć także wózek wraz z transportem i operatorem. Nie musicie Państwo inwestować w zakup maszyny w sytuacji, gdy duże natężenie pracy ma charakter sezonowy, lub nie dysponujecie Państwo odpowiednimi środkami finansowymi. Możecie wynająć maszynę na dzień, miesiąc lub dłużej. Wysokość opłat zależy od długości trwania wynajmu.

KAMIENIARSTWO

KAMIENIARSTWO

Zaopatrujemy zakłady kamieniarskie w pocięte i gotowe do dalszej obróbki płyty surowe lub polerowane.
Indywidualnym odbiorcom oferujemy najwyższej jakości granitowe elementy budowlane:parapety,schody,blaty kuchenne itp. Produkujemy również na indywidualne zamówienia nagrobki oraz zwiazaną z nimi galanterię granitową.

Posiadamy szeroką gamę granitów - m.in BALTIC GREEN, LABRADOR, WANGA CZERWONA, IMPALA CIEMNA, DIABAS, DOMINO CZERWONE i wiele więcej.
Przystępne ceny, możliwe różne formy płatności. Zapraszamy
Więcej informacji na stronie www.romexsj.pl

Obrázky

Vysokozdvižný vozík: 48 Strojů


Přídavná zařízení: 0 Strojů


Pracovní plošiny: 0 Strojů


Úklidová technika: 0 Strojů


Baterie: 0 Strojů


Nabíječky: 0 Strojů