| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | JLG |
| Typ konstrukce | Pracovní plošina s nůžkovým zdvihem |
| Typ | 260MRT |
| Rok výroby | 2017 |
| Pracovní výška | 9.900 mm |
| Výška plošiny | 7.900 mm |
| Počet hodin provozu | 1.252 |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Diesel |
| Další informace | |
| Lokalita | Waregem |
| Rozměry | |
|---|---|
| Nosnost | 570 kg |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | na vyžádání |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
Členem od: 2021