| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Fronteq |
| Typ konstrukce | Pracovní plošina s nůžkovým zdvihem |
| Typ | FS0607E |
| Rok výroby | 2024 |
| Pracovní výška | 7.800 mm |
| Počet hodin provozu | 1 |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Elektro |
| Další informace | |
| Lokalita | t Harde |
| Rozměry | |
|---|---|
| Nosnost | 230 kg |
| Vlastní hmotnost | 1.550 kg |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 9.950 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Typ: Scherenhebebühne; Rad; Hubhöhe: 580cm; CE-Kennzeichnung; Allgemeiner Zustand: sehr gut; Technischer Zustand: sehr gut; Optischer Zustand: sehr gut; Transportabmessungen (L x B x H): 1,85x0,79x2,17; Wenden Sie sich an Bas Sindorf (+31 622454874,... | |
| (Machine Translation): | |
| Typ: nůžkový výtah; Kolo; Výška zvedání: 580 cm; CE značení; Obecná podmínka: Velmi dobrý; Technický stav: velmi dobrý; Vizuální stav: velmi dobrý; Transportní rozměry (L x W x H): 1,85x0,79x2.17; Kontakt Bas Sindorf (+31 622454874, ... |

Členem od: 2020