| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | SOCAGE |
| Typ konstrukce | Plošina na nákladním automobilu |
| Typ | FORSTE 20D SPEED NEUTRA |
| Rok výroby | 2021 |
| Pracovní výška | 19.500 mm |
| Počet hodin provozu | 1.737 |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Diesel |
| Další informace | |
| Speciální vybavení | Laterales fijos 200mm planchas apoyo supl |
| Lokalita | Valencia |
| Rozměry | |
|---|---|
| Nosnost | 225 kg |
| Délka | 7.520 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 61.000 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Plataforma Sobre Camion Socage FORSTE 20D SPEED NEUTRA, referencia 3250002. Este equipo de segunda mano tiene una capacidad de carga (kg) de 225 y una altura máx. de trabajo (mm) de 19500. Ha sido fabricado por Socage. | |
| (Machine Translation): | |
| Socage Truck Platform FORSTE 20D SPEED NEUTRAL, referenční číslo 3250002. Toto použité zařízení má nosnost (kg) 225 a max. výška. pracovní délka (mm) 19500. Vyrobeno firmou Socage. |

Členem od: 2024