| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | SOCAGE |
| Typ konstrukce | Plošina na nákladním automobilu |
| Typ | FORSTE 18T H H SPEED |
| Rok výroby | 2022 |
| Pracovní výška | 17.800 mm |
| Počet hodin provozu | n/a |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Diesel |
| Další informace | |
| Speciální vybavení | Laterales fijos 200mm planchas apoyo supl |
| Lokalita | Valencia |
| Rozměry | |
|---|---|
| Nosnost | 225 kg |
| Délka | 7.123 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 59.000 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Plataforma Sobre Camion Socage FORSTE 18T H+H SPEED, referencia 3249002. Este equipo de segunda mano tiene una capacidad de carga (kg) de 225 y una altura máx. de trabajo (mm) de 17800. Ha sido fabricado por Socage. | |
| (Machine Translation): | |
| Plošina na Truck Socage FORSTE 18T H+H SPEED, referenční číslo 3249002. Toto použité zařízení má nosnost (kg) 225 a max. výška. pracovní délka (mm) 17800. Vyrobeno firmou Socage. |

Členem od: 2024