| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Ruthmann |
| Typ konstrukce | Plošina na nákladním automobilu |
| Typ | TBR 260 |
| Rok výroby | 2020 |
| Pracovní výška | 26.000 mm |
| Počet hodin provozu | n/a |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Diesel |
| Další informace | |
| Lokalita | Schierling |
| Rozměry | |
|---|---|
| Boční dosah | 14.200 mm |
| Zatížení koše | 250 kg |
| Nosnost | 250 kg |
| Vlastní hmotnost | 3.900 kg |
| Délka | 7.900 mm |
| Šířka | 2.100 mm |
| Výška | 3.000 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 139.000 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |

Členem od: 2022