| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Ruthmann |
| Typ konstrukce | Plošina na nákladním automobilu |
| Typ | TB220 LKW Arbeitsbühne 22m |
| Rok výroby | 2008 |
| Pracovní výška | 22.000 mm |
| Počet hodin provozu | n/a |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Diesel |
| Další informace | |
| Lokalita | Holzheim |
| Rozměry | |
|---|---|
| Nosnost | 200 kg |
| Vlastní hmotnost | 3.500 kg |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 36.900 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Ruthmann 22m LKW-Arbeitsbühne auf Mercedes Sprinter. Der TB 220 - ein echter „Dauerbrenner“ im STEI GER ®-Sortiment. ist die optimale und flexible LKW Arbeitsbühne für alle Aufgabenstellungen der Höhenzugangstechnik. In dieser Modell-Version zeigt... | |
| (Machine Translation): | |
| Nákladní pracovní plošina Ruthmann 22m na Mercedes Sprinter. TB 220 - skutečný „věčný favorit“ v řadě STEI GER ® . je optimální a flexibilní pracovní plošina nákladního automobilu pro všechny úkoly technologie výškového přístupu. Tato modelová verze ukazuje... |
Členem od: 2024