| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Ruthmann |
| Typ konstrukce | Plošina na nákladním automobilu |
| Typ | EcoLine 230 |
| Číslo podvozku | W1V9071331N082320 |
| Rok výroby | 2020 |
| Pracovní výška | 23.000 mm |
| Počet hodin provozu | 10.366 |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Vozík s nakládacím zařízením | MercedesBenz |
| Druh pohonu | Diesel |
| Další informace | |
| Lokalita | Altdorf |
| Rozměry | |
|---|---|
| Zatížení koše | 250 kg |
| Nosnost | 250 kg |
| Vlastní hmotnost | 3.800 kg |
| Délka | 7.760 mm |
| Šířka | 2.160 mm |
| Výška | 2.950 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 65.000 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
Členem od: 2014