| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Ruthmann |
| Typ konstrukce | Plošina na nákladním automobilu |
| Typ | ECOline 180 Hybrid |
| Číslo podvozku | R06041863 |
| Rok výroby | 2020 |
| Pracovní výška | 18.000 mm |
| Počet hodin provozu | 37.895 |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Diesel |
| Další informace | |
| Speciální vybavení | 235/65R16C 115/113R Lastseite Reifen 235/65R16C 115/113R Bereifung hinten |
| Lokalita | Altdorf |
| Rozměry | |
|---|---|
| Boční dosah | 9.200 mm |
| Nosnost | 250 kg |
| Délka | 7.950 mm |
| Šířka | 2.250 mm |
| Výška | 2.800 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 55.000 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
Členem od: 2014