| Machine | |
|---|---|
| Druh pohonu | Elektro |
| Nosnost | 2.000 kg |
| Baterie | 24V / 180Ah |
| Rok výroby | 2017 |
| Počet hodin provozu | 644 |
| Motor/Nabíječka | Ladegerät: 24V / 25Ah |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | na vyžádání |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Denní cena pronájmu od | na vyžádání |

Členem od: 2002