| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Stabau |
| Nosnost | 2.000 kg |
| Těžiště | 0 |
| Rok výroby | 2019 |
| Vlastní hmotnost | 290 kg |
| Číslo podvozku | 000000000001191023 |
| Obecné | |
|---|---|
| Dodávka možná od | sofort verfügbar |
| Lokalita | BlackForxx Bremen |
| Rozměry | |
|---|---|
| Délka vidlic | 1.200 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | na vyžádání |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |

Členem od: 2009