| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | JLG |
| Typ konstrukce | Ostatní |
| Typ | X17JP Plus |
| Rok výroby | 2020 |
| Pracovní výška | 16.960 mm |
| Počet hodin provozu | 486 |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Elektro |
| Baterie | 48V / 100Ah |
| Další informace | |
| Lokalita | Arnoldstein |
| Rozměry | |
|---|---|
| Vlastní hmotnost | 2.190 kg |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 53.000 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Einfahrtsbreite von 800mm bei eingefahrenen Raupen und demontiertem Korb möglich !!! | |
| (Machine Translation): | |
| Šířka vstupu 800mm možná se staženými kolejemi a demontovaným košem!!! |

Členem od: 2017