| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | JLG |
| Typ konstrukce | Ostatní |
| Typ | T10 E-L |
| Rok výroby | 2020 |
| Pracovní výška | 10.000 mm |
| Počet hodin provozu | 344 |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Elektro |
| Baterie | 0 |
| Další informace | |
| Speciální vybavení | Numéro de série: A300058785 |
| Lokalita | Bonsecours |
| Rozměry | |
|---|---|
| Vlastní hmotnost | 2.990 kg |
| Délka | 2.820 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 1 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |

Členem od: 2021