| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Fronius |
| Type of charger | Nabíjet ostatní |
| Typ | Selectiva 4090 |
| Napětí baterie | 48 V |
| Ampere | 90 A |
| AC Voltage | CEE 16A |
| Rok výroby | 2019 |
| Další informace | |
|---|---|
| Additional Equipment | Fahrzeugstecker: REMA 160A, Netzstecker: CEE 16A, Ladegerät mit EUW, gebrauchtes Fronius Selectiva 4090 Batterieladegerät 48V/90A, inkl. Kabel und Stecker REMA 160 mit Elektrolyumwälung integriert, Netzstecker CEE 16A |
| Lokalita | Friedberg |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 1.400 EUR |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |

Členem od: 2003